Zdravotní matrace do dětské postýlky

Zdravotní matrace do dětské postýlky jsou častým tématem diskuzí mezi maminkami – v reálném životě i na internetu. Rodiče si pochvalují matrace z přírodních materiálů, které omezují dětské alergie, potíže s pokožkou či potivostí.

Mezi kvalitní materiály dětských matrací patří certifikovaná pěna Bio green, kokosová vlákna, koňské žíně, latex či mořská tráva. Záleží také na matracovém potahu, který by měl být hypoalergenní, vyrobený bez chemických přísad. Na trhu je těchto materiálů dostatek, a to i české výroby.

Když chcete pro své miminko to NEJ…

Vsaďte na matraci Baby Natural z biopěny, s vysokým obsahem přírodních olejů a mořské trávy, která neobsahuje pyly a alergeny. Díky tomu je vzdušná, prodyšná, zamezující usazování plísní a roztočů. Mořská tráva se získává ekologicky a působí na dětské tělíčko příznivě svými aromaterapeutickými účinky. Je také elastická, takže matrace má stále stejný tvar a dlouho vydrží. Jako obal matrace Baby Natural slouží materiál Health care s nepromokavou a zároveň paropropustnou membránou. Dá se vyprat i na vyvářku. Údržba této moderní dětské matrace je snadná a neobere vás o cenný čas.

Ale i levnější matrace do dětské postýlky Marcelka Natur má díky přírodním materiálům požadované zdravotní účinky. Její kokosová deska přirozeně odvádí vlhkost vyloučenou tělíčkem dítěte během spánku, čímž zabraňuje znehodnocování matrace plísněmi a roztoči. Marcelka Natur je neocenitelná, pokud se potýkáte s dětskou alergií. Máte-li atypickou postýlku, kolébku či jiné „hnízdečko“ pro miminko, český výrobce vám ji zhotoví i na míru, a to bez příplatku. „Všichni moji vnuci měli v postýlce tuto matraci. Jsem s Marcelkou Natur spokojena a vnuků mám pět,“ napsala do recenze paní Lenka.

Můžete si vybrat také luxusní dětskou matraci Horsík, celou z pravých koňských žíní. Zdravotní matrace do dětské postýlkyzastupuje rovněž model Kokosík, jak už název napovídá, zhotovený výhradně z přírodních kokosových vláken. Když se při výběru dětské matrace spolehnete na moudrost přírody, nemůžete šlápnout vedle.