Praktické oboustranné dětské matrace

V tomto článku přinášíme tipy na oboustranné dětské matrace z české produkce, díky nimž nastavíte svému dítěti tuhost podle jeho aktuálních potřeb. Prezentované modely zahrnují dva stupně tuhosti ze škály 1 až 7 – od nejměkčí po nejtvrdší matrace. Pořizujete-li matrace dvěma dětem, doporučujeme využít akci na oboustranné matrace 1+1 zdarma. 

  1. Velké oblibě všech generací se těší středně tuhé oboustranné pěnové matrace 1+1 Memory Comfort. Z jedné strany nabízejí VISCO pěnu a z druhé PUR pěnu, neboli stupně 4 a 5. Například štíhlý desetiletý hoch využije tuhost 4 a za několik let, již robustnější a zocelený posilovnou, si matraci přehodí na stranu nabízející vyšší tuhost 5. Obsažená VISCO pěna má i další přednosti: přizpůsobuje tuhost matrace momentální tělesné teplotě uživatele. Své zkušenosti s modelem Memory Comfort předává Iva: „Právě uplynulo čtvrt roku od nákupu těchto matrací. Jsou doslova perfektní, ani nemohu věřit, že jsme měli štěstí a našli tento výrobek. A hlavně náš český.“
  2. Oboustranná se stupni 4 a 5 je i matrace 1+1 Horse Active. Obsahuje luxusní materiály – koňské žíně a HR studenou pěnu. Má zdravotní certifikaci a vyhovuje rovněž alergikům.
  3. Všem členům rodiny určitě prospějete také inovativní českou MPO matraci Cupra Therapy s paměťovou pěnou obohacenou mědí, která pomáhá ničit bakterie a přispívá k tepelné pohodě. I v této matraci jsou doplňkově zahrnuté koňské žíně pro dokonalou termoregulaci a vykazuje 4 a 5 stupeň. Další trháky z produkce MPO matrace využívají paměťovou pěnu Silver fresh s obsahem stříbra, které je odedávna známé svými antialergickými a antibakteriálními vlastnostmi. Všechny „měděné a stříbrné“ MPO matrace vám v praxi dokážou, že jste pro zdravý spánek svých blízkých udělali nejvíc. 
  4. Měkčí, se stupni 3 a 4, je matrace 1+1 Fantasy, vyrobená z PUR pěny a přizpůsobitelné viscoelastické pěny. „Líp jsem se ještě nikdy nevyspala! I našemu pejskovi se na ní moc dobře spí,“ prozradila Gabča. „Protože máme tyto matrace doma již pět let a jsme velmi spokojeni, zvolili jsme opět tuto značku,“ dodal Ondřej.

Dopřejte i vaší rodině praktické oboustranné matrace.