I dětské matrace doplňte o anatomické polštáře

Tvar a materiál anatomického polštáře je vymyšlený tak, aby účinně ulevil přetížené šíji a ramenním svalům. Dnešní děti se hrbí nad počítači, tablety a mobily, proto jsou i pro ně vynikající anatomické polštáře.

Vyměnit polštáře za anatomické se dá i netradičně

 „Zvažujete-li výměnu běžného polštáře za anatomický, počítejte s adaptačním obdobím i případnými bolestmi. Většina lidí si ale zvykne maximálně za několik týdnů a pak už jen těží z jeho výhod. Ještě rychleji si anatomický polštář oblíbí vaše děti. Těm však pořiďte nejnižší modely, třeba z řady Herbapur – bylinné polštářky z paměťové pěny,“ vysvětluje znalec ortopedických matrací a polštářů Milan Obid.

Anatomické polštáře Herbapur jsou zhotovené z paměťové pěny, které se říká také líná pěna, viscoelastická pěna či termopěna. Tento inovativní materiál vznikl pro potřeby NASA, v současnosti je už ale široce dostupný. Určitě si ho může dovolit i vaše domácnost.

Proč vsadit na anatomický polštář z paměťové pěny:

  • okamžitá přizpůsobitelnost tělesné teplotě uživatele,
  • dokonalé vytvarování dle hlavy a krční páteře,
  • ideální rozložení tlaku – bez vytváření protitlaku,
  • podpora anatomicky správného ležení, lepší prokrvení,
  • užitek při spánku na zádech, boku i na břiše,
  • struktura zabezpečující důkladné odvětrávání,
  • odolnost vůči prachovým roztočům a bakteriím
  • lehkost, poddajnost, dlouhá životnost, příznivá cena.

Dopřejte svým dětem levandulové či heřmánkové snění

A další bonus: polštáře Herbapur nejsou jen s línou pěnou, ale také s bylinkami. Například anatomický polštář Hvar (1390 Kč), evokující malebný „levandulový“ chorvatský ostrov, obsahuje příznačně výtažky z levandule. Na prosluněný Hvar se tak ve snu můžete přenést každou noc. Žádané jsou i anatomické polštáře s obsahem heřmánku či aloe vera, legendárních léčivek. 

„Heřmánkový“ anatomický polštářek Herbapur H Regenax hodnotí paní Šárka Bušová: „Polštářek je opravdu skvělý. Usínání na něm je velice příjemné a je to veliký rozdíl ve srovnání s klasickým polštářem. Navíc vůně heřmánku je uklidňující a nijak neruší přílišnou intenzitou. Škoda, že jsem ho neobjevila mnohem dřív.“

Inspirujte se a objevte anatomické polštářky pro vaše zlatíčka, než vám vyrostou!