Přírodní matrace pro nejmenší spáče

Pro nejmenší spáče jsou potřebné tvrdší, jednolité, nejlépe přírodní dětské matrace, podporující zdravý vývin jejich rostoucí páteře. Teenagerům a dospělým pak většinou vyhovují středně tvrdé matrace. Přírodní materiály jsou samozřejmě plusem za všech okolností.

Poznejte české matrace Baby Natural a Horse Gold

Chystáte-li spaní pro miminko, prohlédněte si online nebo i v některé z prodejen českou dětskou matraci Baby Natural. Je zhotovená z přírodních materiálů, vzdušná, spolehlivě odvádí vlhkost a zamezuje usazování plísní a roztočů. Hlavně však poskytuje 100% oporu křehké dětské páteři.

Jakmile děti povyrostou a chodí do školky a prvních tříd základní školy, můžete jim vybrat ortopedickou matraci Horse Gold. Její důležitou součástí jsou šetrně získávané koňské žíně a přírodní oleje, přirozeně pečující o pohodlí a hygienu lůžka. Ekologickým počinem je i použití švýcarského lepidla na vodní bázi při výrobě této matrace. Menší děti ještě nepotřebují anatomické zóny matrace, protože při spánku pořád mění polohu a rychle rostou.

Poznejte i české matrace z BIOGreen® pěny

Za prozkoumání stojí i žádané české matrace z BIOGreen® pěny, které se vyrábějí z obnovitelných surovin, se zřetelem na ochranu životního prostředí. Díky obsaženým přírodním esenciálním olejům i důmyslné konstrukci s anatomickými zónami se na nich dospělí i děti vyspí opravdu zdravě, bez nepříjemných otlaků či podráždění pokožky bakteriemi, viry a roztoči. Přitom nejprodávanější matrace Angelika vychází v běžném rozměru 90 × 200 cm jen 2595 Kč (prodává se jako partnerská – v setu dvou kusů spolu s dárky, anatomickými polštářky). Matrace Angelika (stejně jako Horse Gold) nabízí z každé strany jinou tuhost. Uživatel si tedy sám vybere, zda mu více vyhovuje vrstva značkové pěny BioGreen s oleji z kokosu, lnu a vlny, nebo silná vrstva viscoelastické líné pěny, která dobře reaguje na teplotu a tlak těla – zahříváním měkne a díky tomu optimálně podepírá svaly a páteř.

Podpořte tuzemského výrobce přírodních matrací pro všechny generace!