Nejprodávanější rozměry dětských matrací

Každý rodič chce pro své děti to nejlepší. Od bezpečného a útulného domova přes jídlo, oblečení, kočárek, později školní tašku, jízdní kolo, lyže s helmou a další potřeby až po dětské matrace na míru pohodlné postele.

Podle statistik jsme připravili žebříček 6 nejprodávanějších rozměrů dětských matrací. Asi vás nepřekvapí, že první příčku obsadila dětská matrace 90 × 200 cm. Je totiž velmi praktická – postel s těmito rozměry nabízí využití již zhruba tříletým capartům, ale klidně i dávno dospělým obyvatelům „mama hotelu“. Možná byste zrovna tohle nechtěli, ale postel 90 × 200 cm se hodí vždy, třeba pro návštěvu. Stačí na ní zhruba po 7 až 10 letech vyměnit matraci, což platí všeobecně. Takže, jaké rozměry dětské matrace jsou nejvíce žádané?

  1. Matrace pro děti 90 × 200 cm
  2. Dětská matrace 60 × 120 cm
  3. Dětské matrace 140 × 70 cm
  4. Dětská matrace 160 × 70 cm
  5. Dětská matrace 70 × 160 cm
  6. Dětská matrace 120 × 60 cm

Pro nejmenší děti jsou dnes nejoblíbenější dětské matrace z kokosu, konkrétně z kokosových vláken. „Máte atypickou postýlku, a přesto toužíte po matraci z kokosových vláken? Nabízíme řešení. Kromě dětských matrací běžných rozměrů vám zhotovíme i jakýkoli jiný rozměr či tvar. Jen nám přibližte své přání a určitě se domluvíme,“ uvádí Milan Obid, český výrobce MPO-matrací, a doplňuje: „Také pěnové matrace pro větší děti vyrábíme na míru a bez příplatku. Vhodný typ i rozměr vám doporučíme v online poradně.“